Блог Antique про архітектуру України

Авторський блог Antique про українську архітектуру

Одеса. Кафедра фтизіопульманології ОДМУ у Новій міський лікарні (1901-1904 рр.)

Posted by Antique на Четвер, 9 Лютого 2012 р. (22:53)

Кафедра фтизіопульманології Одеського державного медичного університету у Новій міський лікарні, проект: арх. В.О. Домбровський; Будівництво за участю Ф.А. Троупянського, 1901-1904 рр., Академіка Воробйова вул., 5

Корпус на мапі: http://wikimapia.org/23171046/uk/
Стиль: неоренесанс (ремінісценції південноіталійського ренесансу)


За Н-подібними  у плані корпусами далі на захід розташовані прямолінійні корпуси, які ззовні ідентичні одному з двох бічних крил Н-подібного корпусу. Корпус, що розташований на півдні ділянки зберіг свої первісні непофарбовані фасади та дерев’яні вікна завдяки тому, що він нині належить Одеському державному  медичному університету, а не лікарні №11. Більша частина корпусу відокремлена від лікарні за допомогою огорожі. Можна припустити, що частина будинку використовується Обласною клінічною туберкульозною лікарней з відділенням для інвалідів ВВВ, ділянка якої розташована у притул до території лікарні №11.

Головний вхід корпусу розташований у центральному об’ємі, який, як було сказано вище розташований за огорожею, а вхід до кафедри фтизіопульманології ОДМУ розташований у північному крилі.Якщо у вас є питання або ви бажаєте написати відгук, то, будь ласка. заповните форму:

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s