Блог Antique про архітектуру України

Авторський блог Antique про українську архітектуру

Портал “Одеса”

Перелік будинків по вулицям у м. Одеса

Авдєєва-Чорноморського вулиця

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

Адмірала Лазарева вулиця

36 – Флігель Ісаака (Іцко) Берковича Бернштейна

38 – Будинок Єнти Беніаіновни Борщевської

40 – Флігель Н. І. Усачевої

42 – Будинок Марії Іустівни Гаєвської

44 – Будинок М. З. Смоленка

Академіка Воробйова вулиця

5 – Нова міська лікарня

Академічна вулиця

10а – Котедж товариства ”Самодопомога”

28 – Дача (Раухвергера)

30 – Спальний корпус міжрейсової бази моряків

Алексєєвська площа

21а – Адміністративний корпус Великовокзального трамвайного депо

пляж Аркадія

Спеціальний літній павільон зупинки трамваю №2

Трамвайний місток

1/3 – Ресторан Сігала

Асташкіна вулиця

2 – Будинок Н. Розенштейна

4 – 1-е відділення товариства Одеського приватного ломбарду

13 – Будинок Григорія Степановіча Ангелова

Базарна вулиця

17 – Єврейське товариство “Труд”

24 – Будинок Швецова

25 – Будинок Єврейського товариства

33 – Будинок Гелеля Моісейовича Гелеловича

42 – Будинок Миколи Микитовича Самохвалова

47 – Будинок Мордко Седоковича Хаджі

50 – Будинок Шолом-Берко Сапіра

50 – Флігель Шолом-Берко Сапіра

52 – Будинок Йосипа Дем’яновича Вершховського

54 – Флігель Б.М. Іоллоса

54 – Флігель Соломона Бенціоновича Іоллоса

56 – Флігель Пелагеї Василівни Громаковської

58 – Будинок Ф. Х. Файнштейна

85 – Флігель Софії Яківни Айзікович

89 – Будинок Єврейського погребного братерства

95 – Будинок Матильди Людвигівни Кемпе

100 – Будинок Гітлі Берківни Кальверійської

Балківська вулиця

4 – Підстанція трамвайної електромережі “Херсонська”

82 – Пивоварний завод торгового дому “Енні Ф. і Ко”

207 – Римо-католицький собор св. Кліментія та будинок причту

Богдана Хмельницького вулиця

5 – Хірургічний павільйон Єврейської лікарні

5 – Нейрохірургічний корпус Єврейської лікарні

5 – Приймальне відділення Єврейської лікарні

5 – Господарчий корпус та огорожа Єврейської лікарні

5 – Неврологічний корпус Єврейської лікарні

5 – Адміністративний корпус Одеської Єврейської лікарні

5 – Ендокринологічний корпус Єврейської лікарні

5 – Прозектура Одеської Єврейської лікарні

22 – Будинок А. Брігера

62 – Товариство дошкільного виховання єврейських дітей

65 – Будинок Соломона Викторовича Шестопала

Богданова провулок

4 – Будинок Миколи Цезаровича Бєліковича

6 – Будинок Миколи Цезаровича Бєліковича

8 – Будинок Миколи Цезаровича Бєліковича

Болгарська вулиця

9 – Флігель Мошко Яковича Дорфмана та Якова Шишмановича Штарка

35 – Будинок Ганни Степанівни Бєлоградової

63 – Будинок Дорімед. Степановича Крилова

71-73 – Завод білої жесті Давида Яковича Люльки

Бугаївська вулиця

1 – Пивоварний завод торгового дому “Енні Ф. і Ко”

Буніна вулиця

6 – Будинок Гавриленка

12 – Акціонерне товариство Одеського приватного ломбарду

15 – Нова біржа

16 – Будинок С. Бродського

17 – Будинок І. Гуковського

17 – Будинок Д. А. Тарасевича і М. М. Косаговського

17 – Флігель І. Гуковського

19 – Будинок В. Абрамсон

20 – Будинок Павла Филиповича Наумова

21 – Флігель М.М. Бліженського

29 – Будинок Карла І. Мєля

39 – Будинок Мартинової

40 – Магазин одягу (конфексіон) Ушера Гершковича Ландесмана

40 – Будинок Ушера Гершковича Ландесмана

В’ячеслава Чорновола вулиця

8 – Житловий будинок

12 – Будинок Л.Н. Волошина

13 – Будинок Л.С. Гордон

Велика Арнаутська вулиця

2б/2 – Школа № 100

10 – Будинок Івана Сафроновича Сербулова

12 – Флігель Антона Петровича і Марії Петровни Пансієрі

14 – Будинок Зеліковського

16 – Будинок Якова Мойсейовича Тепера

20 – Будинок братів Міронер

24 – Будинок Йосипа-Хаїма Ісааковича Бернштейна

27 – Флігель А. В. Рогозинської

34 – Будинок М. Шпіро

49 – Будинок Г. М. Фащевського

58 – Будинок Юлії Миколаївни та Івана Ігнатовича Бакош

88 – Житловий будинок Мовші-Давіда Михайловича Кройчика

91 – Житловий будинок М.-А. М. Сапожникова

93 – Флігель Мойсея (Мойше)-Йосипа Боруховича Нізгольца

99 – Будинок І. Р. Коріман

109 – Житловий будинок М. Панченка

109 – Флігель Ш. А. Лемберка

Верищагина провулок

6 – Корпус №4 санаторію ім. Чкалова

Військовий узвіз

3 – Будинок Жака Абрамовича Наума

Віри Інбер провулок

3а – Друкарня Моісея Филиповича Шпенцера

8 – Флігель О. П. Рибакової

10 – Особняк Єлизавети Іванівни Кумані

11 – Житловий будинок Павла Михайловича Бенкендорфа

Віри Холодної площа

3 – Житловий будинок Шкіртресту

Віце-адмірала Жукова провулок

6 – Скетінг—рінк (Російський театр)

9 – Будинок грецького товариства (Клуб “Омонія”)

12 – Магазин одягу (конфексіон) Ушера Гершковича Ландесмана

Вознесенський провулок

7 – Особняк М. Ф. Вейнмар

Водопровідна вулиця

1 – Адміністративний корпус Рішельєвського трамвайного депо

Будинок торгового дому “Авіч та брати Ізраільсон”

Воронцовський провулок

2 – Воронцовський палац

8 – Будинок Перельман

9 – Будинок М. Орлова

Вузький провулок

9 – Дача

Гаванна вулиця

7 – Житловий будинок Радторгфлоту

11 – Будинок торгового дому “І. Б. Сегаль”

Гагаріна проспект

9 – Пивзавод Вільгельма Санценбахера

Гагарінське плато

5 – Садиба князя Гагаріна

5/5 – Храм св. Григорія Просвітителя Вірменської апостольської церкви

Генуєзька вулиця

37-39 – Дача (П. С. Юр’євича)

Санаторій “Молдова”

Гімназічна вулиця

10 – Будинок Ф. Кінсберг

16 – Будинок Генриха Людвиговича Боскі

17 – Житловий будинок

Гоголя вулиця

9 – Будинок О. Шемякіної

9 – Флігелі

9 – Флігель О. Шемякіної

12 – Будинок Кредитного товариства

21 – Будинок М. І. Фон-Деші

Госпітальний провулок

Дача Льва Казимировича Ліпінського

2 – Особняк Сігізмунда Алоїзовича Вольського

2б – Дача

Градоначальницька вулиця

1 – “Польській дім”

22 – Житловий будинок

25 – Будинок Я. Кугута

28 – Будинок Г. Ф. Лівшиця

33 – Будинок Е. Гільденбрандт (6-а ділянка поліцейської управи)

41 – Будинок Василиси Акимовни Колонтай

Грецька вулиця

19 – Контора одеського відділення Азовсько-Донського комерційного банку

21 – Будинок Матвія Миколайовича Маврокордато

25 – Будинок Матвія Миколайовича Маврокордато

36 – Будинок З. Х. Гершенкопа

38 – Будинок Ромуальди Костянтинівни Дулгерової

48 – Скетінг—рінк (Російський театр)

48а – Будинок Ф. Рафаїловича

Грецька площа

10 – Будинок грецького товариства (Клуб “Омонія”)

Павільйон зупинки трамваю (тип №1) (диспетчерський)

Павільйон зупинки трамваю

Дальницька вулиця

1 – Будинок Якова Йосиповича Кранцфельда

25 – Завод КІНАП

44 – 2-а чинбарня шкіртресту ім. Тищенка

50 – Пивзавод акціонерного товариства “Одеська Баварія”

Дача Ковалевського вулиця

Павільйон зупинки трамваю

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

Великий павільйон зупинки трамваю (диспетчерський) “Дача Ковалевського”

Дерибасівська вулиця

2 – Палац Вітта

12 – Будинок спадкоємців Новікова

27 – Будинок Джорджіо Іоганновича Торічеллі

Дідріхсона вулиця

4 корпус 1 – Будівля інституту інженерів Комунгоспу

9 – Будинок Миколи Івановича Амбелікопуло

9 – Флігель-вставка М.І. Амбелікопуло

9 – Флігелі Федіра Опанасовича Єгорова

Довга вулиця

Павільйон зупинки трамваю

Дворянська вулиця

1-3 – Всесоюзний механіко-технологічний інститут консервної промисловості

8 – Будинок ЖБК “Науковий працівник”

18 – Флігель М-І.Л. Сіркіса

21 – Будинок М.К. Ільменської

27 – Флігель Єлизавети Іванівни Мармаріно

30 – Будинок Ф. Геммерле

31 – Флігель Федіра Спирідоновича Мірасхеджі

Дігтярна вулиця

3 – Флігель Сруля Симоновича Гуровича

29 – Будинок І. І. Саковича

39 – Будинок Івана Михайловича Полчакі

Єврейська вулиця

11 – Міська станція Південно-західної залізниці (ПЗЗ) у Одесі

12 – Будинок братів Ксида

17 – Будинок Семена Івановича Благовещенського

46 – Будинок Д. Л. Трігер

48 – Будинок Покровської церкви

49 – Будинок Мейліха Юзефовича Бомзе

Єлісаветинська вулиця

1 – Будинок І. Дрей (М. Е. Вучіна)

2 – Будинок Реви Ізраільовича Майзельса

6 – Будинок С. Тепера

10 – Особняк Софії Федорівни Реміх

13 – Будинок Антона Еразмовича Гаєвського

16 – Всесоюзний механіко-технологічний інститут консервної промисловості

18 – Будинок Р. Інбера

21а – Будинок ЖБК “Інжбуд”

23 – Будинок Російського товариства застрахування капіталів та прибутків

Жуковського вулиця

3 – Будинок Аполлона Значко-Яворського

6 – Будинок Ест. Вассермана

6 – Флігелі Ест. Вассермана

18 – Бродська синагога

19 – Будинок Михайла Григоровича Грінберга

22 – Будинок Степана Ароновича Райха

24 – Спеціалізована школа №117

25 – Телефонна станція

Будинок Лева Марковича Чернігова, Фелікса Лазаровича Паппе та Соломона Вікторовича Шестопала

36 – Будинок Шейндлі Лейбівни Єлісаветської

43 – Будинок В. Левторопуло

47 – Флігель Прокудіних

Заньковецької вулиця

Римо-католицький собор св. Кліментія та будинок причту

Запорізька вулиця

2 – Флігель Матвія Антоновича Стрелкова

Заславського вулиця

4 – Будинок Івана Івановича Сіміна

4 – Флігель Івана Івановича Сіміна

6 – Будинок Ревекки Яківни Рекітор

Зої Космодем’янської вулиця

1 – Дитячий санаторій ім. Н.К. Крупської

Золотий берег вулиця

4а – Особняк Розалії Захарівни Шиманської

Італійський бульвар

7 – Амбулаторія Товариства касперівських сестер Червоного хреста

Будинок А. Барт та Шаї Гершківни Шихман

11/12 – Будинки Етторє Луіджовича Іоріні

Калантаєвська вулиця

37 – Будинок Семена Діомидовича Кравченка

41 – Будинок Штихнових

47 – Будинок Василя Райковича

Канатна вулиця

4а – Жіноча гімназія К. Л. М’якенко

7 – Будинок Миколи Георгійовича Короне

9 – Будинок родини Леонарді

10 – Будинок С. М. Урусова

11 – Будинок Катерини Федотівни Папалазарь

27 – Водолікарня лікарів С. С. Рабіновича та А. А. Ясіновського

31 – Будинок А. А. Бродського

40 – Будинок Кортацці

45 – Будинок М. В. Блонського

52 – Житловий будинок Олени Андріївни Пікель

53 – Єврейське товариство “Труд” 

61 – Флігель А. В. Рогозинської

64 – Будинок Герценштейна

75 – Будинок Хаїма Абрамовича Стурмака

75 – Флігель Хаїма Абрамовича Стурмака

81 к6 – Новий корпус житлового комплексу Павловських дешевих квартир

84 – Будинок А. Барт та Шаї Гершківни Шихман

85 – Прибуткові будинки Л. Гольденгорна

89 – Жіноча гімназія О. В. Камінської

100 – Комплекс будинків ФСК “Моряк”

112 – Корпус “А” інституту технології насіння та муки ім. Сталіна

112 – Корпус “Б” інституту технології насіння та муки ім. Сталіна (лабораторний корпус)

118 – Гуртожиток Інституту технології насіння та борошна ім. Сталіна

Канатний провулок

5 – Будинок Вселюбських

Карантинна вулиця

15 – Будинок Аполлона Значко-Яворського

Каретний провулок

4 – Будинок Володимира Миколайовича Балицького

15 – Будинок Івана Михайловича Полчакі

24 – Житлові будинки Гешелє

Казенне дівоче єврейське училище Л. І. Бродського

Катаєва провулок

4 – Будинок Антона Степановича Чебанова

7Б – Житловий будинок Й. І. Мормоне

Катеринінська вулиця

7 – Будинок Ф. Родоканакі

9 – Будинок братів Л. і Ю. Лантьє

18 – Будинок О. М. Распопової

19 – Будинок вдови Севастопуло

24 – Флігель Авраама Григоровича Актарова

25 – Будинок Матвія Миколайовича Маврокордато

33 – Лівоворотня будівля крамниці Католицького костелу

33 – Правоворотня будівля крамниці Католицького костелу

35 – Будинок Лева Марковича Чернігова, Фелікса Лазаровича Паппе та Соломона Вікторовича Шестопала

37 – Телефонна станція

83-85 – Будинок Котлярєвського

87 – Будинок Г. І. Ландесмана

91 – Будинок та флігеля Г. і Д. Вальтух

99 – Будинок Караїмського товариства

103 – Флігель Йосипа Абрамовича Бубермана

Катеринінська площа

7а – Будинок Гагаріна-Стурдза

10-го квітня площа

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

10 квітня вулиця

Будинок П. А. Манжелей

1 – Завод Вільгельма Яковича Мюльнера по виробництву печей (Будинок Б. Ф. Лемеш-Лемешинського)

2-4 – Ливарний і механічний завод Микити Васильовича Яловікова

2 – Будинок пожежної команди Одеського пожежного товариства

4 – Одеське окружне інтендантське управління

6 – Будинок Романа Володимировича Вассала

“Польській дім”

Будинок Є. Мартиновської

Кінна вулиця

2/4 – Житловий будинок

5 – Будинок Реви Ізраільовича Майзельса

12 – Будинок Кирила Миколайовича Ламзакі

14 – Будинок Дмитра Васильовича Стамерова

18 – Будинок Ісаака Копелева Брейтбарта

22 – Будинок Валентина Андрійовича Баранова

42 – Будинок Шаї Шимонівни Шухер

Кленова вулиця

4-6 – Котедж товариства “Самодопомога”

Князівська вулиця

10 – Будинок Одеської контрольної палати

25 – Будинок Ізабели Бернардівни Гєєзберген

26 – Будинок В. Голікова

Коблевська вулиця

2 – Будинок В. К. Веліканова

4 – Будинок Г. Сігала (Коблевська)

4 – Будинок Г. Сігала (Новосельського)

8 – Будинок У. Калиновського

18 – Флігель Ісаака Марковича Цессарского

34 – Флігель М–І.Л. Сіркіса

38а – Будинок Олександра Петровича Руссова

38б – Будинок Олександра Петровича Руссова

40 – Будинок Заля

42 – Будинок Якова Моісейовича Розенберга

42 – Флігель Я. М. Розенберга

42 – Флігель М. Крапівіна

45 – Флігель М. І. Сініцина

Ковальська вулиця

2 – Будинки Гешелє

17 – Будинок Л. Н. Фюмеля

25 – Будинок Ноя Мойсейовича Мангубі

34 – Будинок Сутягина

39 – Будинок Зейлєра Срулевича Полінського

52 – Будинок Софії Борисівни Вольф

54 – Будинок Давида Моісейовича Вургафта

Комітетська вулиця

8/10 – Млин Шев. Срулевича Букштана

Корпус обслуговування житлових будинків

18 – Шпалерова фабрика братів М. і Д. Тарнополь

Композитора Ніщинського вулиця

6 – Житловий будинок Л. І. Вучетич-Бєлицької

Костанді вулиця

104 – Дача Костянтина Івановича Тіля

Краснослобідська вулиця

7 – Будинок

Кришталевий провулок

1/1 – Морські ванни та купальні

ІІ-й Куліковський провулок

4 – Особняк графа Е. Унгерн-Штернберга

7 – Особняк М. Новгородського

Курортний провулок

Спальний корпус міжрейсової бази моряків

Куяльник

Лікарня Товариства піклування про незаможних

Шпиталь для поранених офіцерів

Санаторій ім. Кагановича

Малий спальний корпус санаторію

Лазневий провулок

2 – Житловий будинок Шкіртресту

Житловий будинок Взуттєвої фабрики

Ланжеронівська вулиця

1 – Палац Вітта

14 – Будинок І. Н. Карамишева і М. П. Мадатова

19 – Будинок К. Черепіннікова

20 – Будинок Страца

30 – Житловий будинок Радторгфлоту

Лейтенанта Шмідта вулиця

3 – Будинок Цессарських

4 – Будинок родини Ташма

6 – Будинок Анастасії Самійлівни Тарасевич

8 – Будинок Кароліни Ісааковни Цудєк

17 – Флігель О. П. Перебіносової

21 – Будинок Соломона Викторовича Шестопала

25 – Будинок Гросмана

Ленінградська вулиця

Денний дитячий притулок

21 – Лікарня для тварин

Леонтовича вулиця

9 – Особняк Олександра Федоровича Вайса

Будинок І. Моріса

13 – Лікарня з постійними ліжками для хворих, що приходять “Санітас”

14 – Одеська контора Індо-Європейського телеграфу

15 – Особняк Якова Меннера

15 – Будинок Ш. Ямпольського і З. Голомбіка

16 – Будинки Я. Л. Тарнопольського

Лермонтовський провулок

2 – Лермонтовський морський курорт

2 корпус 5 – Флігель К. Р. Паєвського

2 корпус 3 – Будинок Літовського

6 – Поліклініка інституту курортології

6 – Особняк Семена Миколайовича Гіжицького

ІІ-й лермонтовський провулок

2 – Будинок Марії Карлівни Држевецької

5 – Особняк Едуарда Яковича Меснера

Дача Фонтана

Леха Качинського вулиця

5 – Будинок Веліканова

Лідерсівський бульвар

Сходи пляжу “Ланжерон”

11 – Особняк барона Фоми Аристовича Мааса

23 – Особняк Семена Миколайовича Гіжицького

Літературна вулиця

16 – Особняк

Лиманна вулиця

19 – Електростанція

Льва Толстого вулиця

10 – Будинок Е. С. Вернетти

13 – Будинок Соломона Яковича Телала

15 – Будинок Л. Н. Фюмеля

16 – Будинок В. М. Яловікова

32 – Будинок купця Прокудіна

Люстдорфська дорога

5-9 – Благоустрій ІІ-го єврейського кладовища

Павільйон зупинки трамваю (Тип №4а)

146е – Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

Дача Костянтина Івановича Тіля

Лютеранський провулок

3 – Склад Б. Понціо

Ляпунова вулиця

8 – Будинок Івана Ігнатійовича Скроцького

Макаренка вулиця

37 – Особняк

Мала Арнаутська вулиця

1 – Будинок І. Моріса

2 – Житловий будинок працівників Чаєрозважувальної фабрики

9 – Будинок Х. В. Вольфа

20 – Житловий будинок

40 – Будинок Зейлінгера

43 – Будинок Генриха Людвиговича Боскі

45 – Будинок Мойсея Тепера

51 – Будинок Івана Васильевича Маркова

53 – Будинок А. і Р. Потоцьких

60 – Будинок Котлярєвського

63 – Тютюнова фабрика братів Попових

75 – Будинок Г. І. Ландесмана

85 – Будинки Є. Шихман та Хаї Менделівни Гелерфарб

86 – Флігелі будинку Луїзи Іванівни Ланг

92 – Будинок Гітлі Б.–Є. Зелінгер

109 – Будинок Е. Штейнберг

112 – Будинок Вольдемара Шльомовича Розенвальда

Маланова провулок

16 – Будинок А. В. Берг

Манежна вулиця

24 – Будинок Юрішич

Маразліївська вулиця

1а – Житловий будинок співробітників НКВС

2 – Будинок М. Д. Луцького

5 – Будинок Миколи Цезаровича Бєліковича

5 – Флігель М. Кавассо

8 – Будинок Є. Штемпель

14а – Будинок М. О. Менделевича

28 – Особняк Єфима Яковича Менделєвича

38 – Будинок Віри Степанівни Петрової

38 – Флігель Віри Степанівни Петрової

40а – Будинок Володимира Романовича Вассала

44 – Будинок Діоніса Герасимовича Кефали

50 – Будинок Разі

Маріїнська вулиця

2 – Амбулаторія і сестринський корпус Товариства касперівських сестер Червоного хреста

Марінеско узвіз

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

Маяковського провулок

8 – Будинок і флігель М. Вольфензона

8 – Флігелі М. Вольфензона

9 – Житловий будинок Радторгфлоту

10 – Будинок А. Житкова

Маячний провулок

5 – Маяк на Великому Фонтані

Мельницька вулиця

13 – Центральні склади товариства “Шустов Н. Л. з синами”

Мечнікова вулиця

42 – Будинок П. А. Манжелей

48 – Завод Вільгельма Яковича Мюльнера по виробництву печей (Будинок Б. Ф. Лемеш-Лемешинського)

64 – Будинок Соломона Яковича Телала

92 – Комплекс житлових будинків

Мітракова провулок

4 – Будинок Етлі Ізраільйовни Мінкус

6 – Будинок Лазаря (Лейзера) Абрамовича Розена

? – Жіноче училище Р. Я. Гольд

7 – Житловий будинок

Миколаївська дорога

172 – Дитячий санаторій кісного туберкульозу

Мукачівський провулок

Особняк Якова Меннера

Будинок Ш. Ямпольського і З. Голомбіка

4 – Будинок Станіслава Кріммера

8 – Корпус санаторію МО СРСР

М’ясоєдовська вулиця

8 – Флігель Гейноха М. Кудіша

19 – Денний дитячий притулок К. Ковлера

30 – Будинок А. Брігера

32 – Хірургічний павільйон Єврейської лікарні

32 – Нейрохірургічний корпус Єврейської лікарні

32 – Приймальне відділення Єврейської лікарні

32 – Господарчий корпус та огорожа Єврейської лікарні

32 – Неврологічний корпус Єврейської лікарні

32 – Адміністративний корпус Одеської Єврейської лікарні

32 – Ендокринологічний корпус Єврейської лікарні

32 – Прозектура Одеської Єврейської лікарні

Нахімова провулок

Будинок М. Д. Луцького

2 – Будинок П. С. Толстого

4 – Особняк П. С. Толстого

Ніжинська вулиця

5 – Будинок

7 – Будинок Миколи Цезаровича Бєліковича

9 – Будинок Шаї Шимонівни Шухер

10 – Будинок Марії Михайлівни Ріхтер

12 – Будинок П. Аркудинського

18 – Будинок Андрія Карловича Ріхтера

33 – Будинок Марії Костянтинівни Богуславської

49 – Флігель Єлизавети Іванівни Мармаріно

51 – Будинок Янкеля Шмулевича Шпарца

52 – Будинок Ернеста Септимовича Вернетти

52 – Будинок Ернста Септимовича Вернетти (К. і Л. Шестопал)

56 – Будинок В. В. Гаврилюка

58 – Будинок Михаліни Юліївни Слівінської

66 – Будинок Олени Олексіївни Коссаговської

Новосельського вулиця

13 – Будинок Г. Сігала (Новосельського)

13 – Будинок Г. Сігала (Коблевська)

29 – Будинок Марії Михайлівни Ріхтер

32 – Житловий комплекс тресту “Укрпайбуд”

51 – Житловий Будинок Карла Християновича Віцмана

55 – Флігель Еміля Івановича Штейна

57 – Флігель Б. М. Шухгалтера

59 – Будинок та флігель Р. Александрової

62 – Будинок окремих кімнат

64а – Флігель

65 – Будинок Генриха Генриховича Крецера

65 – Флігель Олексія Крецера

67 – Будинок Івана Звонарева

75 – Будинок В. М. Яловікова

86 – Адміністративно-житловий будинок Одеської ремісничої управи

91 – Будинок Рувіна Рахмановича Зоншейна

97 – Будинок Нути Талісмана

100 – Будинок та клуб прикажчиків-християн

Обсерваторний провулок

1 – Особняк Лева Казимировича Ліпінського

Дача І. Соколова

9 – Будинок Чорноморського благодійного товариства

Овідіопольська дорога

3 – Селекційний інститут

Одарія вулиця

9 – Дім працелюбності пам’яті імператора Олександра ІІІ-го та храм св. Миколая Чудотворця Мірлікійського

Олександрівський проспект

4 – Флігель Івана Єгоровича Суворова

7 – Будинок Шейндлі Лейбівни Єлісаветської

11 – Будинок Покровської церкви

12 – Будинок Мейліха Юзефовича Бомзе

23 – Будинок Іллі Ісаковича Хаджаша

25 – Будинок Товариства взаємної допомоги прикажчиків-євреїв

27 – Флігель братів Ісаака і С. Мєєровичів Краснерів

Ольгіївська вулиця

3 – Двоповерховий будинок для виставки землеробних машин фірми “В. Купер і племінники”

5 – Будинок Івана Ігнатійовича Машевського

7 – Мебльовані кімнати “Світло і повітря” І. М. Діаманта

8 – Будинок Я. Борисова

9 – Будинок Якова Абрамовича Гальперіна

13 – Флігель Марії Костянтинівни Даховської

26 – Будинок Є. Делла-Восс

Ольгіївський узвіз

1 – Будинок Федора Васильйовича Лисова

3 – Будинок Катерини Степанівни Данзас

Онілової провулок

6 – Прибутковий будинок Іцека Мєєра Овшієва Ейдельберга

13 – Будинок М. Гольбарка

17 – Будинок Ш. і Х. Іомтєвих

28 – Будинок Юлії Миколаївни та Івана Ігнатовича Бакош

Осипова вулиця

6 – Будинок Я. М. Тепера

9 – Будинок М. П. Таубеншляг

26 – Будинок Миколи Микитовича Самохвалова

34 – Будинок Х.-С. Мандельблата

38 – Будинок братів Міронер

47 – Будинок Зейлінгера

Отамана Головатого вулиця

60 – Пологовий будинок №4

Отрадна вулиця

6 – Будинок Віри Феодосійовни Фесенко

12 – Будинок Д. Деполло

12 – Флігель В. М. і Є. О. Кукушкіних

14 – Будинок Ганни Григор’ївни Мірошніченко

15 – Товариство південного горілчаного заводу “Золотий дзвін”

Особняк Якова Меннера

Особняк Аграфа Яковича Меннера

Павла Кравцова провулок

7 – Пологовий будинок №4

Пантелеймонівська вулиця

2 – Будинки Я.Л. Тарнопольського

32 – Будинок Шихмана

38 – Будинок братів М. і Д. Тарнополь

56 – Будинок Соломона Викторовича Шестопала

74 – Будинок доктора Рейжевського

82 – Будинок торгово-промислового товариства “А.К. Дубінін”

84 – Будинок Мєєра Лейбовича Фукса

92 – Житловий будинок Ісаака Самсоновича Флексора

104 – Будинок Ісаака Адлера І Іцко Строкера

Пастера вулиця

5 – Христо-Різдвяна (Воскресенська) церква

16 – Будівля Одеського казначейства

22 – Флігель Марії Костянтинівни Даховської

28 – Будинок М. Гааз і Вєддє

34 – Будинок Ісаака Копелева Брейтбарта

29 – Всесоюзний механіко-технологічний інститут консервної промисловості

60 – Будинок Івана Михайловича Бузні (колишній Леонарда)

Південна вулиця

26 – Денний дитячий притулок

Пішонівська вулиця

22 – Будинок Мєєра Лейбовича Фукса

Пироговська вулиця

3 – Житловий комплекс І-го товариства квартироспіввласників

5 – Житловий комплекс ІІ-го товариства квартироспіввласників

13 – Будинки-особняки товариства власників гігієнічних квартир

19 – Будинок Михайла Михайловича Маркова

Жіноча гімназія О. В. Камінської

Пироговський провулок

6 – Будинок І. Г. Раухвергера

Покровський провулок

5 – Будинок Д.Л. Трігер

15 – Будинок Файбіша Мєєровича Зельдовича

16 – Житловий будинок Іллі Ісаковича Хаджаша

1-й полевий провулок

Адміністративний корпус трамвайного депо на Слобідці

Польська вулиця

10 – Будинок А. Маврокордато

12 – Акціонерне товариство Одеського приватного ломбарду

Польський узвіз

9 – Парафіяльне благодійне товариство при Римо-Католицькій церкві

Посмітного вулиця

2 – Санаторій “Молдова”

Преображенська вулиця

4 – Будинок Катерини Іванівни Соломос

4 – Флігель Катерини Іванівни Соломос

7 – Будинок Є. Іракліді

9а – Житловий будинок спеціалістів (будівників)

11 – Будинок Джемса Санца

13 – Будинок Р. Інбера

14 – Майстерні Одеського художнього училища

18 – Будинок Івана Ігнатійовича Машевського

Будинок А. Житкова

20 – Житловий будинок Радторгфлоту

21 – Будинок О. Нарольського

21 – Флігель

23 – Будинок Макса Бернгардовича Лібмана

45 – Водолікарня І. І. Ісаковича

48 – Флігель Прокудіних

62 – Будинок Липи-Мойше Міхелевича Лівшиця

64 – Будинок Вольфа Лейбовича Блюмберга

84 – Будинок Іона-Абба і Р. Ш. Коріман

Приморська вулиця

2 – Житловий будинок залізничного відомства

4 – Житловий будинок залізничного відомства

8-10 – Залізничний вокзал “Одесса-Порт”

37 – Одеський єпархіальний свічковий завод

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

Приморський бульвар

5 – Будинок М. Орлова

11 – Палац П. Лопухіна

12 – Будинок П. Різо

14 – Будинок Бориса Акімовича Магнера

Прохоровська вулиця

24 – Будинок Бориса Григоровича Розентула

30а – Будинок Взуттєвої фабрики

40 – Виробничій корпус Ксида

51 – Флігель Матвія Антоновича Стрелкова

Пушкінська вулиця

7 – Будинок П. С. Раллі

14 – Будинок С. Бродського

16 – Будинок І. Гуковського

16 – Будинок Д. А. Тарасевича і М. М. Косаговського

16 – Флігель І. Гуковського

17 – Нова біржа

20 – Бродська синагога

28 – Будинок Семена Івановича Благовещенського

30 – Будинок Ф. Гольцфарт

37 – Будинок братів Асвадурових

38 – Особняк Арнольда Марковича Геймана

46 – Будинок В. А. Колобова

58 – Будинок М. Шпіро

59 – Будинок Манycа Гершковича Раухвергера

60 – Будинок Г. М. Фащевського

64 – Будинок Бабовича

70 – Тютюнова фабрика братів Попових

74 – Будинок В. С. Горголі

Разумовська вулиця

23 – Будинок Костянтина Пасхалідовича Кріони

23 – Міське початкове училище №25 “Разумовське”

33 – Будинок

35 – Казарми

36 – Будинок Шапіро

42 – Будинок Овшія Кваса

Рішельєвська вулиця

4 – Будинок спадкоємців Новікова

9а – Контора одеського відділення Азовсько-Донського комерційного банку

12 – Будинок Матвія Миколайовича Маврокордато

13 – Флігель М.М. Бліженського

15-17 – Будинок Степана Ароновича Райха

16 – Магазин мануфактури Я.А. Гальперіна

16 – Будинок Павла Филиповича Наумова

22 – Спеціалізована школа №117

24 – Будинок Михайла Григоровича Грінберга

30 – Будинок Єврейського товариства

31 – Будинок Караїмського товариства

47 – Ілюзіон “Великий Рішельєвський театр”

49 – Будинок О. Шнеля, типографія Ю. Фесенка

52 – Будинок Мордко Седоковича Хаджі

Розкидайлівська вулиця

1 – Будинок Є. Мартиновської

1в – Будинок Соломона Яковича Телала

Сабанєєв міст

1 – Дитяча музична школа ім. П.С. Столярського

4 – Будівля приватної картинної галереї Толстого

7 – Будинок М. І. Фон-Деші

Садова вулиця

8 – Особняк Чижевича

11 – Будинок Септима Францовича Вернетти

23 – Будинок Макса Бернгардовича Лібмана

Сєрова вулиця

11 – Будинок Аби Мєєровича Капульського

Семінарська вулиця

4 – Житловий комплекс І-го товариства квартироспіввласників

Комплекс будинків ФСК “Моряк”

Середньофонтанська вулиця

12 – Будинок Олександра Кузьмича Європіна

Середня вулиця

9 – Житловий багатосекційний будинок

35 – Будинок Х. Г. Вольфа і С. М. Барбаша

41 – Будинок М. М. Шпєєра

41 – Флігель М. М. Шпєєра

45 – Житловий будинок

62 – Пивоварений завод торгового дому “Енні Ф. і Ко”

Сільськогосподарський провулок

Будинок Михайла Михайловича Маркова

5 – Житловий будинок

Скісна вулиця

Житловий будинок

Складська вулиця

71 – Будинок Харитона Петровича Музиченка

Слобідська вулиця

56 – 5-а чинбарня шкіртресту ім. Тищенка

Соборна площа

1 – Магазин-склад кахлів Марка (Мордко) Ісаковича Плещицера

4 – Житловий будинок Септима Францовича Вернетти

Сонячна вулиця

10а – Особняк

Софіївська вулиця

5 – Житловий будинок Судноремонтного заводу (фасадний)

5 – Житловий будинок Судноремонтного заводу (по провулку)

12 – Житловий будинок

16 – Будинок О. П. Руссова

19 – Будинок військово-окружного суду

23 – Будинок Є. Іракліді

26 – Торговий дім “Князь Юрій Гагарін і Ко”

Спиридонівська вулиця

19 – Будинок Ноя Мойсейовича Мангубі

21 – Будинок Сутягина

Старопортофранківська вулиця

4 – Стрітенський комітет Одеського міського попечительства дитячих притулків Відомства установ імператриці Марії

7 – Будинок К. Г. Козловського

8 – Правий флігель К. Г. Козловського

27-31 – Житловий комплекс тресту “Укрпайбуд”

34 – Слюсарно-художня школа ім. В. І. Афанасьєва Міщанського товариства

41 – Будинок благодійного товариства панянок духовного звання при Одеському кафедральному соборі

41 – Їдальня благодійного товариства панянок духовного звання при Одеському кафедральному соборі

43 – Житловий будинок Заводу радіально-свердлильних верстатів

59 – Гуртожиток водного інституту

61 – Казенне дівоче єврейське училище Л.І. Бродського

65 – Будинок Еммануїла Фрідріховича Райгера

71 – Студентське містечко

73 – Прибутуковий будинок купця Прокудіна

95 – Реміснича школа О. М. Менделевич

97 – Будинок спадкоємців В. Т. Пташникова (по Старопортофранківській)

97 – Будинок спадкоємців В. Т. Пташникова (кутовий)

97 – Флігель В.Т. Пташникова

99 – Будинок Матильди Людвигівни Кемпе

103 – Флігель Х. Й. Грановського

Старосінна площа

15 – Будинок торгового дому “Авіч та брати Ізраільсон”

15 – Будинок торгового дому “Авіч та брати Ізраільсон”

Старорізницька вулиця

9 – Будинок Г. Саминської

25 – Будинок Ісаака Адлера і Іцко Строкера

Степова вулиця

9 – Державод № 1 ім. Хворостіна (нині МВО “Оріон”)

Тініста вулиця

2 – Дача Міліссімо

Храм Св’ятителя Луки та архангела Михаїла

Тираспольська вулиця

3 – Житлові будинки

8 – Будинок Рувіна Рахмановича Зоншейна

12 – Житлові флігелі Самуїла Семеновича Мангубі

16 – Будинок А. Тарнопольської

26 – 1-е відділення товариства Одеського приватного ломбарду

26 – Комора 1-го відділення товариства Одеського приватного ломбарду

28 – Будинок Н. Розенштейна

33 – Будинок Марії Яківни Вуліхман

34 – Будинок спадкоємців В. Т. Пташникова (кутовий)

34 – Будинок спадкоємців В. Т. Пташникова по (Старопортофранківській)

34 – Флігель В.Т. Пташникова

37 – Будинок Матильди Людвигівни Кемпе

Тираспольська площа

Павільйон зупинки трамваю (тип №1) (диспетчерський)

Топольського провулок

3 – Житлові будинки Гешелє

5 – Казенне дівоче єврейське училище Л.І. Бродського

4а – Гуртожиток водного інституту

Торгова вулиця

3 – Будинок О. Пашкова

5 – Флігель Михайла Костянтиновича Бурди

13 – Будинок С. Тепера

28 – Будинок Марії Костянтинівни Богуславської

Троїцька вулиця

2 – Будинок Разі

5 – Будинок Я. М. Тепера

8 – Будинок Н. І. Кацьковської

22 – Житловий будинок Радторгфлоту

25 – Будинок братів Асвадурових

29 – Молокозавод О. В. Чічкіна

33 – Будинок Караїмського товариства

37 – Грецьке чоловіче родоконакієвське училище

43а – Житловий будинок Товариства прикажчиків-євреїв

43 – Товариство взаємної допомоги прикажчиків-євреїв з концертним залом «Уніон»

43б – Будинок Товариства взаємної допомоги прикажчиків-євреїв

48 – Будинок Файбіша Мєєровича Зельдовича

50 – Будинок Іллі Ісаковича Хаджаша

50 – Будинок Іллі Ісаковича Хаджаша

56 – Будинок М. Н. Мединцевої

51 – Будинок В. Л. Блюмберга

60 – Будинок Липи-Мойше Міхелевича Лівшиця

Удільний провулок

1 – Будинок Грецького благодійного товариства ім. Г.Г. Маразлі

Успенська вулиця

7 – Будинок Євгенії Петровни Котляревської

9 – Прибуткові будинки Юліана Карловича Ломейєра, флігель Є.П. Чеховської

10 – Будинок Г.–Л. Н. Капульської

20 – Будинок Кортацці

22 – Взуттєва фабрика

24 – Будинок Василя Германовича Худякова

27 – Будинок М.–А. А. Шифф-Райзмана

33 – Будинок М. В. Блонського

40 – Молокозавод О. В. Чічкіна

41 – Будинок Іллі Павловича Булгака

53 – Флігель Мойше-Янкеля Боруховича Махліса

55 – Будинок торгового дому ”Трестер В.Ф. і Ко”

64 – Будинок Грецької Свято-троїцької церкви

66 – Тютюнова фабрика “Сини Ісаака Асвадурова”

72 – Будинок Давида Моісейовича Вургафта

74 – Будинок Софії Борисівни Вольф

83 – Контора Одеського відділення товариства М.С. Кузнецова

129 – Будинок М. Г Спектора

Утьосова вулиця

2 – Будинок М. Г Спектора

6 – Будинок Ю. Францкевич

11 – Будинок А. і А. Едліс

13 – Флігель Софії Яківни Айзікович

Уютна вулиця

2 – Будинок Олексія Михайловича Новокреповського

4 – Будинок Марії Павлівни Габаєвої

5а – Будинок А. І. Посохова

8 – Будинок Т. К. Стоянова

Фонтанська дорога

10 – Одеський кадетський корпус

31 – Котедж товариства “Самодопомога”

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) на 8-й станції Фонтану

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) на 9-й станції Фонтану

38 – Підстанція трамвайної електромережі “Аркадійська”

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) на 14-й станції Фонтану

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) на 15-й станції Фонтану

125 – Дача Белецького

165 – Дача Марії Бродської

Французький бульвар

1а – Будинок з’їзду мирових суддів

11а – Зблоковані будинки А. Рабіновича

11б – Будинок А. Рабіновича

11 – Житловий будинок Військвіду

15 – Дача Михайла Олександровича Рено

17а – Дача Льва Казимировича Ліпінського

17 к1 – Будинок Іллі Дмитровича Тодоровського

19 – Особняк К. Хотовицького

21 – Дача Миколи Барбаріги

21 –  Будинок П. Г. Барбаріго

23 – Будинок Н. О. Нікітіної

26 – Садиба Бродського

29/2 – Дача Ф. С. Вернетти

32 – Новий виробничий корпус товариства “Генрі Редерер”

33 – Брама фабрики кінематографічних картин ВУФКУ

36 – Старий виробничий корпус товариства “Генрі Редерер”

42 – Їдальня санаторію КУРУПРу №6

54 – Санаторій «Україна»

60 – Адміністративний та санітарний корпуси санаторію “Росія”

61 – Дача Чеховських

71 – Дача М. Л. Санца

85 – Дача К. Гершенкопа

87 – Дача З. Є. Ашкіназі

87 – Корпус № 4 санаторію ім. Чкалова

Павільйон зупинки трамваю (Тип №4)

Хаджибєй

Селянський санаторій ім. Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету

Хаджибєйська дорога

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) против дачі Багрова

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) на полях зрошення

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) у народного училища №61

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6) у дачі Французького благодійного товариства

Херсонський сквер

Спеціальний павільйон зупинки трамваю №2 (диспетчерський)

Чайковського провулок

4 – Будинок Тростянецького (Бориса Акімовича Магнера)

Бернардацці вулиця

Склеп Степана Івановича Раллі

Чернишевського вулиця

72 – Будинок Харитона Петровича Музиченка

82 – Будинок Петра і Вільгельма Шепелевих

124 – Будинок Северина Федоровича Корнілова

Навіс відкритого типу зупинки трамваю

Чехова провулок

Будинок Олександра Кузьмича Європіна

Чорноморська вулиця

21 – Приморський санаторій для нервово-хворих, слабких та виснажених Я. Ландесмана

Чорноморського Козацтва

22 – Млин Еммануїла Вейнштейна

22 – Корпус школи борошномелів

70/1 – Адміністративний будинок нової міської електростанції

Чубаївська вулиця

Павільйон зупинки трамваю (Тип №6)

Шевченка парк

Виставковий павільйон товариства “Генрі Редерер”

Спеціальний літній павільйон зупинки трамваю №1

Шевченка проспект

1 – Корпус Одеського кредитно-економічного інституту

13 – Житловий будинок взуттєвої фабрики

13а – Гуртожиток взуттєвої фабрики

8в – Казарми Грінберга

Щіпний провулок

1 – Будинок М. Г. Спектора

Будинок Марії Яківни Вуліхман

27 – Будинок Олександра Борисовича Цвілінга

Юрія Олеші вулиця

13 – Будинок Гавриленка

Ясна вулиця

10 – Будинок Ернста Септимовича Вернетти

Якщо у вас є питання або ви бажаєте написати відгук, то, будь ласка. заповните форму:

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s